Fale radiowe RF

Fale radiowe wnikają w skórę na głębokość 2 cm, nagrzewają komórki tłuszczowe i włókna kolagenowe. Następuje stymulacja kolagenu, przyspieszony zostaje drenaż limfatyczny oraz eliminacja toksyn. Kurczenie się włókien kolagenowych, powoduje podciąganie zwiotczałych obszarów i zanik płytszych zmarszczek. Zwiększa się gęstość, elastyczność i napięcie skóry oraz poprawia owal twarzy i koloryt cery. Fale radiowe dają spektakularny efekt również w okolicach ud, ramion oraz brzucha. Oddziałują na tkanki powierzchowne oraz docierają do głębokich warstw skóry i komórek tłuszczowych (adipocytów), w których zawarte są trójglicerydy. Pod wpływem temperatury dochodzi do ich rozpuszczenia i rozbicia, czyli tzw. lipolizy. Ogrzanie podczas zabiegu komórek tłuszczowych prowadzi do zwiększenia ich metabolizmu i wydzielenie płynnego tłuszczu w postaci kwasów tłuszczowych. Tłuszcz przemieszcza się do przestrzeni międzykomórkowej, a potem przedostaje się do układu krwionośnego i limfatycznego, jest trawiony przez wątrobę i wydalany przez nerki oraz układ trawienny. Zabieg falami radiowymi poleca się w celu redukcji nadmiaru tkanki tłuszczowej, eliminacji cellulitu i ujędrnienia zwiotczałej skóry.


Częstotliwość zabiegów na twarz: od 2 do 5 zabiegów co 2 tygodnie, zabieg przypominający raz na 6 miesięcy.
Częstotliwość zabiegów na ciało: od 5 do 8 zabiegów 1 – 2 w tygodniu, zabieg przypominający raz na 3 miesiące.

Fale radiowe mogą być wykonane przy każdym rodzaju skóry i o każdej porze roku.


Efekty:
– fale radiowe łagodzą obrzęki
– zmniejszają woreczki tłuszczowe pod oczami
– niwelują cienie i drobne zmarszczki pod oczami oraz obwisłości policzków, podbródka i szyi
– twarz po zabiegu wygląda młodo i promiennie
– dzięki wyjątkowym możliwościom tego urządzenia, w trakcie pojedynczej sesji zabiegowej można zredukować cellulit, lokalny nadmiar tkanki tłuszczowej lub zwiotczałą skórę.


Wskazania: utrata owalu twarzy i podbródka, lepsze odżywienie tkanek, odprężenie mięśni twarzy, spłycenie zmarszczek, kurzych łapek, poprawa napięcia skóry, „worki” pod oczami, rozszerzone pory i stany zapalne, złagodzenie rysów twarzy, cellulit, utrata jędrności ciała (brzuch, wewnętrzna strona ud, pośladki), pomocny w przypadku blizn i rozstępów.


Przeciwwskazania: ciąża, karmienie piersią, miesiączka, opryszczka, choroby nowotworowe, epilepsja, zaburzenia czucia, stwardnienie rozsiane, choroby immunologiczne, obecność metalowych implantów, metalowe korony, mosty, rozrusznik i zastawka serca, niewydolność serca, nadciśnienie tętnicze, zapalanie żył, trądzik różowaty, choroby wirusowe i bakteryjne, skłonność do keloidów, skłonność do krwawień układu pokarmowego, nadczynność tarczycy, obrzęki o nieznanej etiologii, ostre stany zapalne zatok, wkładka domaciczna, złote nici, zaburzenia krzepliwości, implanty wchłanialne i wypełnialne.