Neuro Lift GABA & NANA

Pierwszy błyskawiczny neuropeeling – idealny lift na bazie substancji o medycznej skuteczności. Dwa unikalne neuroprzekaźniki stały się podstawą do stworzenia wyjątkowo skutecznego neuropeelingu. GABA to niebiałkowy aminokwas, który jest jedną z podstawowych substancji występujących w naszym układzie nerwowym. Ma on właściwości „hamujące”. Jego wpływ na skórę przejawia się w szybkiej relaksacji skóry i mięśni twarzy, co z kolei daje błyskawiczny efekt spłycenia zmarszczek i złagodzenia rysów twarzy, nadając im młodzieńczy i wypoczęty wygląd. Ponadto GABA naprawia uszkodzenia komórkowe oraz promuje syntezę kwasu hialuronowego i kolagenu.


NANA to kwas, który pełni ważną funkcję w przekazywaniu sygnałów między komórkami. Jako substancja aktywna w dermokosmetykach stymuluje podziały komórkowe, przedłuża żywotność komórek skóry, hamuje metaloproteinazy, rekonstruuje włókna kolagenowe i elastynowe. Działanie tych neurotransmiterów wzmacnia obecność 30-procentowego kwasu mlekowego, który silnie nawilża, ujędrnia i uelastycznia skórę oraz stymuluje produkcję ceramidów, uszczelniających barierę lipidową.


Profesjonalny zabieg składa się z dwóch faz:

I faza — stymulacja mięśni twarzy
Jest możliwa dzięki zastosowaniu Neuro GABA Lift Mask, która oprócz GABA zawiera glikopeptydy z owoców goji o błyskawicznym efekcie liftującym i wygładzającym. Maska silnie napina ona oraz stymuluje mięśnie twarzy, wykonując pasywną gimnastykę. Nie tylko pobudza krążenie i dotlenia, ale również usuwa nagromadzone w skórze toksyny. Ten produkt przygotowuje skórę do nałożenia neuropeelingu.


II faza — neuropeeling
Kolejny krok to aplikacja Neuro GABA & NANA Peel, który zawiera najwyższe rekomendowane stężenie GABA – 10% oraz 1% NANA. Jego przenikanie zwiększa nawilżający 30-procentowy kwas mlekowy. Końcowy efekt peelingu to „freezing effect” – wygładzenie zmarszczek i poprawa napięcia. Po zmyciu peelingu aplikujemy Neuro GABA & NANA Serum, które oprócz GABA i NANA dodatkowo zawiera kwas hialuronowy niskocząsteczkowy i wysokocząsteczkowy, dzięki czemu błyskawicznie nawilża i daje efekt wypełnienia („plumping effect”). Serum sprawdzi się też jako podkład pod makijaż na szczególne okazje.


GABA:
– relaksuje mięśnie i łagodzi rysy twarzy
– redukuje zmarszczki i wygładza skórę
– naprawia uszkodzenia komórkowe
– promuje syntezę kwasu hialuronowego i kolagenu


NANA:
– silnie nawilża skórę
– odmładza, ujędrnia i uelastycznia
– stymuluje produkcję ceramidów uszczelniających barierę lipidową
– jest promotorem przenikania substancji aktywnych


KWAS HIALURONOWY:
– głęboko i długotrwale nawilża skórę
– odmładza, ujędrnia i uelastycznia


Wskazania:
– zabieg bankietowy przed wielkim wyjściem
– profilaktyka anti-aging
– silne nawilżenie skóry
– intensywne zabiegi liftujące


Przeciwwskazania:
– ciąża i okres laktacji
– choroby nowotworowe (do 5 lat od zakończonej kuracji)
– wirusowe zapalenie wątroby typu B, C
– aktywne infekcje wirusowe (opryszczka, brodawki), choroby grzybicze, choroby bakteryjne
– łuszczyca
– aktywne choroby zapalne skóry (AZS, wyprysk, trądzik aktywny)
– nieustabilizowana cukrzyca
– kuracja sterydami lub retinoidami (do 6 miesięcy po zakończeniu)